Promocje2

„Sokołowski Inwestycje” Sp.j. to firma deweloperska powstała w 2007 roku. Inwestycje mieszkaniowe i handlowo-usługowe na terenie Dolnego Śląska to nasza rodzinna tradycja, już od lat 60-tych budowaliśmy obiekty na użytek własny oraz naszych klientów.

 

Dążymy do tego, by projekty, których się podejmujemy, autentycznie służyły ich użytkownikom. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości, jak użyteczność, ergonomiczność i jakość wykonania. Starannie dobieramy najlepszych wykonawców, którzy zapewniają sprawną i fachową realizację budowy.
Ważna jest dla nas również lokalizacja inwestycji, dbamy o dostosowanie jej do preferencji i potrzeb przyszłych mieszkańców. Inwestując, bazowaliśmy na ziemi, która była naszą własnością, tak też jest i dzisiaj.

 

Budujemy „na swoim”, dlatego nasz stosunek do podejmowanych działań jest bardzo osobisty i emocjonalny. Z tego też wynika nasza dbałość o szczegóły, dobry, wyróżniający się i ładny projekt oraz staranne wykonanie. Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, a przywiązanie do ojcowizny rodzi w nas lokalny patriotyzm.

 

Mieszkania „Sokołowski Inwestycje” są naszą wizytówką na lata, dlatego podpisujemy się nazwiskiem. Nasze osiedla to nie puste ściany, ale styl życia, który promujemy.
U nas dostaniecie Państwo coś wyjątkowego, co każdy wymagający klient doceni. Będziecie się Państwo cieszyć z komfortu i luksusu swoich mieszkań przez pokolenia. Obecnie trwają prace nad II i III etapem budowy Osiedla Kasieńka w gminie Siechnice.
Za swój sukces uważamy satysfakcję klientów.

Plugin by:aaM