O nas

„Sokołowski Inwestycje”

Sp.j. to firma deweloperska powstała w 2007 roku. Inwestycje mieszkaniowe i handlowo-usługowe na terenie Dolnego Śląska to nasza rodzinna tradycja, już od lat 60-tych budowaliśmy obiekty na użytek własny oraz naszych klientów.

Dążymy do tego, by projekty, których się podejmujemy, autentycznie służyły ich użytkownikom.

Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości, jak użyteczność, ergonomiczność i jakość wykonania. Starannie dobieramy najlepszych wykonawców, którzy zapewniają sprawną i fachową realizację budowy.
Ważna jest dla nas również lokalizacja inwestycji, dbamy o dostosowanie jej do preferencji i potrzeb przyszłych mieszkańców. Inwestując, bazowaliśmy na ziemi, która była naszą własnością, tak też jest i dzisiaj.

Budujemy „na swoim”, dlatego nasz stosunek do podejmowanych działań jest bardzo osobisty i emocjonalny.

Z tego też wynika nasza dbałość o szczegóły, dobry, wyróżniający się i ładny projekt oraz staranne wykonanie. Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, a przywiązanie do ojcowizny rodzi w nas lokalny patriotyzm.

Mieszkania „Sokołowski Inwestycje” są naszą wizytówką na lata, dlatego podpisujemy się nazwiskiem.

Nasze osiedla to nie puste ściany, ale styl życia, który promujemy.
U nas dostaniecie Państwo coś wyjątkowego, co każdy wymagający klient doceni. Będziecie się Państwo cieszyć z komfortu i luksusu swoich mieszkań przez pokolenia. Obecnie trwają prace nad III etapem budowy Osiedla Kasieńka w gminie Siechnice.
Za swój sukces uważamy satysfakcję klientów.

To miejsce oddycha świeżością i przestrzenią.
Osiedle Kasieńka uszczęśliwi Ciebie....

Designerski projekt

Nowoczesne, a jednocześnie uniwersalne bryły wkomponowane w otaczającą naturę, cieszą oczy i sprawiają, że design budynków pozostanie aktualny i nie wyjdzie z mody.

Wysokiej jakości materiały

Najwyższej jakości materiały budowlane, świetne docieplenie budynków, ergonomiczność i użyteczność. To wszystko sprawia, że będziecie się Państwo cieszyć naszym budownictwem przez lata.

Pięć modeli zabudowy

Nasze osiedle realizujemy w podwyższonym standardzie developerskim. Jeśli jednak życzą sobie Państwo wykończenie "pod klucz", oferujemy 5 modeli zabudowy już od 300 zł/m².

Cudowna zielona okolica

Osiedle otacza natura i przestrzeń. Zapraszamy na spacer, bądź przejażdżkę rowerem do okolicznego parku krajobrazowego.

Blisko do centrum Wrocławia

1 km od południowych granic Wrocławia, 1 km do obwodnicy wschodniej, 400 m do PKP, 500 m od przedszkola. Pełna infrastruktura w zasięgu, a jednocześnie świeże powietrze i otaczająca zielona przestrzeń.

Super dodatki w cenie

W zasięgu przedszkole, szkoły, Poczta, NFZ, PKP, popularne sklepy, obwodnica wschodnia

Plugin by:aaM